+420 608 196 599 (Po-Pá, 9-17 h)
logo_web

Jsme Parrot

Premiové kazety Parrot

Náplně a tonery Parrot jsou premiové kazety určené pro použití v inkoustových a laserových tiskárnách. Díky pečlivému testování, neustálému vývoji a důrazu na spokojenost zákazníka se značka Parrot stala předním a na trhu velice oblíbeným produktem s dlouholetou tradicí.

Kazety Parrot nabízí výjimečnou spolehlivost, bezchybný výkon a kvalitní výsledný tisk. Současně jsou tyto náplně ideální ekonomickou volbou, která vám zaručí finanční úsporu. Díky tomu se můžete spolehnout na tisk bez starostí!

Naše společnost navíc dbá na ekologickou zodpovědnost. Kvalitu produktů Parrot neustále zvyšujeme, díky průběžné kontrole a testování kvality. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout prověřený produkt, který se stane jejich spolehlivým pomocníkem v oblasti tiskových řešení.

S prémiovými tonery Parrot, v kombinaci s profesionálním přístupem a spolehlivostí, vám pomůžeme dosáhnout snížení nákladů na tisk až o 70 % a zároveň neustále zvyšovat kvalitu výsledného tisku.

Tonery a náplně PARROT jsou prověřené premiové tonery, za kterými si stojíme!

Chcete spolehlivé a efektivní tiskové řešení? Kontaktujte nás.

Historie společnosti

Společnost Parrot byla založena v roce 2001 jako malá firma. Koncem roku 2001 jsme zahájili renovaci inkoustových a laserových cartridge, díky které došlo k vylepšení kvality našich produktů. Neustálé testování, prověřování a zlepšování pomohlo ke zvýšení spolehlivosti náplní a tonerů Parrot i k narůstající poptávce po takto kvalitním tiskovém řešení.

Díky dynamickému rozvoji s maximálním důrazem na spokojenost zákazníka se Parrot stala jednou z největších společností v oblasti plnicích souprav pro inkoustové tiskárny.

Premiové kazety Parrot do laserových a inkoustových tiskáren prodáváme po celém území České republiky i v sousedních státech (Slovensko, Polsko). Současně jsme také zahájili prodej nového spotřebního materiálu, alternativních inkoustových a laserových kazet i alternativních barvicích pásek či dalších produktů pro tisk.

Na naše produkty i služby poskytujeme plnou záruku v rámci ustanovení příslušných zákonů s výjimkou nedodržení plnících postupů uvedených v návodech a neodborné manipulace.

Máte zájem o spolehlivé tiskové řešení? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

O nás

Parrot – kvalitní a spolehlivé tiskové řešení bez starostí!

Jsme výhradní distributor prémiových kazet Parrot, které jsou dlouholetým a velmi oblíbeným produktem na trhu. Naším cílem je stát se pro své zákazníky stabilním a důvěryhodným partnerem v oblasti tiskových řešení.

Dodáváme premiové tonery a náplně Parrot do laserových a inkoustových tiskáren, které vám přinesou hned několik skvělých výhod a významně vám ulehčí práci s tiskárnou. S našimi kazetami PARROT budete tisknout kvalitní výtisky, které vás reprezentují!

Mezi tyto hlavní výhody patří:

  • Záruka kvalitního tisku
  • Perfektní spolehlivost
  • Ekonomická volba
  • Průběžná kontrola kvality
  • Dlouholetá tradice
  • Ekologická odpovědnost

Díky kombinaci výše zmíněných výhod, spolehlivosti a našemu profesionálnímu přístupu pomáháme našim zákazníkům dosahovat snížení nákladů na tisk až o 70 % a zároveň zvyšovat kvalitu výsledného tisku.

Zákazníkům nabízíme stabilní podporu ze strany naší společnosti. Pomůžeme vám snížit náklady na tisk, ušetřit čas hledáním vhodných tonerů a jednou provždy vyřešit spolehlivého dodavatele. Budeme vám k dispozici, když vám dojde náplň v tiskárně – s kazetami PARROT se vaše firma nikdy nezastaví!

S tonery a náplněmi Parrot se můžete spolehnout na tisk bez starostí!

Kontakt

 Adrian Procházka
Obchodní zástupce, odborník na Parrot tonery

+420 608 196 599 (Po-Pá, 9-17 h)

2020 © Parrot

www.parrot.cz | Vytvořila firma ITPA